Hakkımızda

Okul Fotoğrafçılarına
Özel Çözümler

2007 yılından itibaren İstanbul başta olmak üzere birçok şehirdeki birçok fotoğrafçı meslektaşlarımıza e-okul fotoğraf baskı hizmeti veren firmamız 2018 yılında tescil ettirmiş olduğumuz Netkare Ajans kurumsal markası ile aynı hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Gelişen teknoloji ile sektörde ihtiyaç duyulan hıza profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde ulaşılmış olunmaktadır. Ayırca firmamızın birçok dalda (Fotoğraf, Matbaa, Lazer Kesim) hizmet veriyor olması hem zamanınızı doğru değerlendirmenize hem de kaliteli sonuçlar elde etmenize imkan sağlıyor. Eğitim kurumlarına yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar okullarımızın reklam ihtiyaçlarına çözüm olmuş ve bu alanda hızla gelişmeye devam etmekteyiz. Okullarımızın ihtiyacı olan E-okul fotoğraf çekimi, okul tabelaları, mezuniyet çekimleri, öğrenci yıllıkları gibi okul işlerini tecrubeli kadromuzla profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Okul Fotoğrafçılarına Özel
Ürünler

e-Okul dan Mezuniyete kadar olan süreçte fotoğrafçı meslektaşlarımızın ihtiyacı olan ürünleri firmamızın tecrubeli tasarımcıları tarafddından tasarlanarak müşetirilerimizin beğenisine sunulmaktradır.

Shopping Cart